Before the rain - EunHae

18. srpna 2012 v 1:03 | JiKi G |  Oneshot

nuu takže tady je další "povídka" je to zase krátký a divný ale nevadí xDD prostě mě to napadlo tak jsem to napsala xDD no zase tam nic moc neni.....žádné yaoi žádné nic...poslední dobou si s mou uchylnou spisovatelskou stránkou nějak nerozumíme xD no tak si užijte čtení xDD


Název : Before the rain
Fandom : Super Junior
Pár : EunHae
Cover by : Šunčička alá Yuko ( Nejnádhernější <3 Obrovské díky )
Varování : Žádné
Zrovna dnes je takové počasí. Normálně ho mám tak rád ale dnes mi způsobuje bolest. Tolik mi připomíná náš vztah. Je zataženo a fouká chladný vítr…chvíle před deštěm. Jako u nás. Cítím, že se blíží bouře. Řekl jsi mi, abych sem přišel a tak jsem tu…ale kde jsi ty? Určitě tušíš, že vím co přijde až se objevíš. To proto jsi mě vzal sem…..nebo ne? Už tolikrát jsme se o tom bavili ale nikdy jsme nevěřili že to přijde. Vzpomínáš jak jsme se tomu vždycky smáli? My dva….spolu. Tehdy v našem vztahu ještě jasně svítilo slunce. Povídali jsme si o tom jak by jsme to skončili kdyby to už dál nešlo ale oba jsme mysleli že spolu vydržíme věčně…..vzpomínáš Hyukie jak jsme se tomu tenkrát smáli?
"Kdyby jsi se se mnou chtěl rozejít…jak by jsi mi to řekl?"
"No asi bych začal…Hae musím ti něco říct. A pak bych ti to prostě řekl, ale myslím že to nebudu nikdy potřebovat"
Mluvili jsme o takových hloupostech, ale bavilo nás to…bylo nám tenkrát tak krásně. Dlouhou dobu jsme se milovali….ale pak se něco změnilo. Vlastně do teď nevím, co se stalo..asi naší lásku prostě zakryly mraky…tak jako oblohu. Tady na tom místě…na tomhle kopci….pod tímhle stromem jsme se poprvé políbili…. O to víc mě bolí že jsem teď tu protože….si přesně pamatuju co vždycky říkáš " Vše by mělo skončit tam kde to začalo"
Udělal jsi to proto abych tušil? Abych se na to připravil? Víš…..je jasné že už to není jako dřív…hodně se toho změnilo ale i přes to….tě tak moc miluju a nechci o tebe přijít. Ale asi už je čas….. Fouká pořád vetší vítr. Začíná mi být vážně zima tak kde jsi? Třeba sis to nakonec rozmyslel. Teď jen vím že jestli dnes opravdu uděláš to co si myslím…má duše promokne. Kéž bych si jen něco namlouval. Byl bych tak šťastný kdybys teď přišel a zářivě se na mě usmál jako jsi to dělával dřív. Ale to už neděláš….chybí mi to. Obloha je už tak šedá…blíží se to.
Vztahy a počasí ….vlastně se to dá k sobě skvěle přirovnat. Nebo alespoň k tomu našemu vztahu. Nejdřív je všechno tak krásné a dokonalé…jako když svítí slunce. Potom se ale něco pokazí a vše je jinak…to je když se obloha zatáhne. Dál jsou chvíle kdy už tušíme že to neklape tak jak by mělo…..to je chvíle před deštěm. A nakonec…..je rozchod… když se dvě tak dlouho spojené duše rozejdou každá jiným směrem…to je déšť. Tak co Hyukie…bude dnes pršet?
Konečně jdeš. Cítím jak mrznu zatímco ty se ke mně pomalu blížíš zabalený v teplé bundě. To ti na mě už vážně nezáleží? Ještě před nějakou dobou by jsi ke mně běžel a hned do té bundy zabaloval mě…ale to se taky změnilo jak vidím. Konečně jsi tady…stojíš naproti mně a jen koukáš. Už jsi mě ani nepolíbil….už ani za to ti nestojím? Ve tvém pohledu se nedá nic vyčíst a ty stále nemluvíš. Proč to tak napínáš? Najednou jsi se pohnul…..o krok blíž ke mně a konečně jsi promluvil. Tohle jsem ale nechtěl slyšet. Takže se zřejmě všechno pamatuješ. Řekl jsi " Hae….. musím ti něco říct"
Já jsem to věděl….teď už ani nepotřebuju slyšet víc…. stačí vidět a cítit…protože.......podívej Hyukie….vážně prší.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kari55 Kari55 | Web | 9. dubna 2013 v 18:13 | Reagovat

Béé~~!!! TT.TT *brečíí* takhle to skončit nemělo!! TT.TT
varování: smutné!! TT.TT
nesnáším SadEndy!! TT.TT Né~!! TT.TT jak jsi mohla!! TT.TT
no.. ale opravdu moc hezky napsané... T.T

2 Hatachi Hatachi | 6. května 2013 v 19:44 | Reagovat

Tak nějak sem nepobrala ten konec.
Opravdu se chtěl Hyukie s Haem rozejít?
Ale jinak to bylo moc krásně napsané.

3 Hotaru Hotaru | Web | 15. září 2013 v 11:22 | Reagovat

Tahle povídka je něco úžasného! Je strašně nádherně napsaná... miluju smutné povídky. a ten poslední odstavec... je prostě dokonalá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama