Jen jedna chyba - KyuMin

1. srpna 2012 v 2:10 | Jiki G |  Oneshot
Noo takže jsem se konečně rozhodla sem něco přidat a to tak že hned první článek tady bude extra krátká a extra rychle sesmolená "povídka" na pár KyuMin. Většinou teda píšu povídky s Chulem ale sem mi nešel tak jsou tu jiní broučci. No každopádně je to krátké stupidní a pošahané jak já xDD Kdyby někde chybělo písmenko p tak se omlouvám blbne mi klávesnice xD a celkově se omlouvám za chyby ....cítím se provinile ale asi neumím česky. No nebudu tu zbytečně kecat :-)) tak si užijte čtení :-))
Název : Jen jedna chyba
Fandom : Super Junior
Pár : KyuMin ( no i když o tom by se dalo spekulovat pač tam skoro nic neni ale to uvidíte )
Varování : žádnéKyuHyun:
Sedím na posteli a pozotuju tě. Jsi tak nádherný. Když se tak moc soustředíš na děj v knize kterou právě čteš vypadáš nesmírně roztomile. Co tě na tom čtení vlastně tak baví? Mrzí mě že je pro tebe zajímavější než já ale přes to jsem rád že se na tebe můžu alespoň dívat. Jsi tak soustředěný jako by na přečtení závisel tvůj život. Je to tak sladké. Jediné pohyby které děláš jsou stále se měnící grimasy ve tvém obličeji a pohyby rukou když musíš otočit stránku. Vypadáš jako to nejdokonalejší mistrovské dílo. Nemůžu z tebe zpustit oči. Najednou se na mě otočíš. Zřejmě si zpozoroval že na tebe koukám už moc dlouho ale já pohledem stále neuhnu. Na tvé tváři se rozlije široký úsměv a já ti ho oplatím. Tenhle úsměv jakoby mě držel na živu. Jako by mi dodával sílu. Přál bych si aby si se na mě tak smál častěji. Přál bych si aby ten úsměv patřil mě. Aby si ty patřil mě a já zase tobě. "Děje se něco ?" zeptáš se a já jen zavtrím hlavou v záporném gestu. Ještě jednou se usměješ a vrátíš se zpět ke čtení. Ah Minnie. Proč se mnou nemluvíš? Proč se mnou nikdy nemluvíš když jsme sami? Bolí mě to ale nikdy bych na tebe nedokázal být naštvaný. Vzpomínám jak to bylo dřív. Povídali jsme si neustále. Všude jsme byli spolu.

"Tak který si mám koupit?" zeptal jsi se mě a já se rozhlédl po obchodě plném triček všech možných barev, velikostí a stylů. "Támhleto si kup" řekl jsem a ukázal na jedno z triček "To je ale holčičí" poznamenal jsi s nadzvednutým obočím. "Třeba ti bude slušet" dělal jsem si z tebe legraci "možná se opakuju ale JE HOLČIČÍ". "No právě" řekl jsem a zasmál se. Ty jsi zkřížil ruce na prsou a našpulil rty v uraženém gestu. " Tak promiň. pojď něco vybereme" snažil jsem si tě znovu udobřit ale přesto jsem se nemohl přestat smát tvému výrazu. Nakonec jsme prošli celý obchod a vybrali ti KLUČIČÍ tričko které ti neskutečně slušelo. Bylo celé růžové a ty si z něj měl obrovskou radost. " A jaký si mám koupit já?" zeptal jsem se "Vyskoušej támhleto" řekl jsi jakoby nic a ukázal "Ale to je z oddělení nadměrných velikostí" řekl jsem se stejným výrazem jako předtím ty "Třeba ti bude slušet" opakoval jsi můj předešlí fórek. stoupli jsme si naproti sobě a koukali na sebe uraženými pohledy. Ty se po chvíli ale začali z našich tváří vytrácet a objěvil se těžko udržovaný smích který jsme nakonec stejně neudrželi a začali se smát na celý obchod. Nakonec jsme šli a jen tak jsem si já vyskoušel to triko co jsi ukazoval a ty zase to co jsem ukazoval já. No triko co jsem si skoušel na mě bylo spíš jako šaty zatímco to tvoje bylo tak uplé že byl vidět každičký sval tvého bříška. A měl jsem pravdu. Díky tomu ti to opravdu skušelo.
Byl to snad nejkrásnější den mého života. Celý s tebou. Tyhle dny mi vážně chybí. Když tě tak pozoruju uvědomuju si jak úžasný vlastně jsi. Jsi chytrý, talentovaný, je s tebou legrace. Jsi roztomilý a nesmírně krásný. Když se tě třaba jen omylem dotknu moje tělo se roztřese a srdce rozbuší jako o závod. Tvúj smích mi zní jako nejkrásnější hudba. Zdáš se být prakticky dokonalý a bez chyby ale.....jednu chybu přeci jen máš......... nemiluješ mě
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Tvůj bias ze SuJu je...?

Leeteuk 11.5% (13)
Heechul 21.2% (24)
Hangeng 1.8% (2)
Yesung 5.3% (6)
Kangin 1.8% (2)
Shindong 2.7% (3)
Sungmin 7.1% (8)
Eunhyuk 11.5% (13)
Donghae 17.7% (20)
Siwon 6.2% (7)
Ryeowook 1.8% (2)
Kibum 4.4% (5)
Kyuhyun 7.1% (8)

Komentáře

1 Kari55 Kari55 | Web | 9. dubna 2013 v 14:59 | Reagovat

je to moc hezké, i když je to krátké.. ^^ ale i smutné... T.T chudinka Kyu... T-T
Min je pro mě tak trochu holčička.. :D takže to hol. tričko k němu sedne.. :D

2 Jane Jane | Web | 3. května 2013 v 19:33 | Reagovat

tak to je vážně moc krásné...a ten konec, sice Kyu je náš Evil a občas i na zabití, ale je mi ho líto :D

3 Sensei Sensei | Web | 19. května 2013 v 15:06 | Reagovat

Néééé! Jak to, že ho Min nemiluje?! Chudinka Kyu...

Skvělá ff... Miluju KyuMin. Jdu číst další tvoje povídky!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama