Duben 2013

Layout č. 2

21. dubna 2013 v 2:37 | JiKi G |  Layouts
Táák a tady je poslední....ehm...teda spíš druhej ale dávám ho sem poslední. Tenhle lay fakt zbožnuju...no jak mužete sami vidět rozhodně to neni tim že by byl nějakej užasnej....jde nejspíš o to že je modročernej a je to SiChul...pro upřesnění zbožnuju modrou a černou a ještě víc zbožňuju SiChul


Layout č. 1

21. dubna 2013 v 2:26 | JiKi G |  Layouts
Takže tohle byl úplně první dess na tomhle blogu....taky to byl myslim druhej co jsem kdy udělala....jo před ním jsem dělala jen jeden xD No takže k němu jako mám své pouto a musim ho sem dát xD Aby mu to nebylo líto....
No jo to jsem tenkrát ještě nevěděla že brzy přijde chvíle kdy už mi nepůjde napsat nic na žádnou jinou skupinu než na SuJu xD Pak jsem ze stránky K-pop fanfiction udělala Super Junior fanfiction a tenhle dess jsem vyměnila xD No to je fuk....tu je "."


Layout č. 3

21. dubna 2013 v 2:19 | JiKi G |  Layouts
Háá lidi...já to dokázala. Konečně jsem se rozhoupala k tomu změnit dess ( kéž bych se taky rozhoupala k tomu dopsat alespoň jednu z tech mnoha povídek co mám rozepsaných xD Vždycky něco načku a pak to nedopíšu a tady to pěkně vázne že? ) xDD Juchůůů....zjistila jsem že jsem totální idiot xDD nastavovala jsem ho neskutečně dlouho xDD No taky jsou 2ráno ještě že je sobota...huh. No takže...jak vidíte je to zas takový nebarevný...nechápu to ale zkrátka nedokážu udělat nic veselýho...bo barevnýho bo tak..víte jak ne?? xD Původně jsem měla v plánu dát sem jinej ( mám jich asi 12v zásobě ) ale dneska jsem se nudila a udělala jsem tenhle tak jsem si řekla že ho sem šoupnu když už jsem se s nim mazala xD a je tady hůůů xD Chullie ňuňatej ( ten co tu měl bejt původně byl taky s Chulem...dám ho sem příště...snad xD )
No abych řekla to podstatný...rozhodla jsem se sem dát i ty dva předchozí Layouty páč na ně chci mít vzpomínku xD I když řekněme si po pravdě nejsou nic moc....spíš teda nic než moc...nejsem žádnej expert takže se odemě nikdy žádného nádherného výtvoru nedočkáte xD Na tohle jsem zkrátka talent neschytla...škoda no xD Ale i tak je tu chci mít xDD No dám je sem po tomhle. Takže tu je náhled na ten new x))